Педіатричне

Головна » Педіатричне

Педіатричне відділення центру «Дитяча лікарня»

Будівля «Педіатричний корпус»
1-2 й поверх

КНП «БРОВАРСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ»
вул. Ярослава Мудрого, 47

Пн - Нд

00:00 – 24:00

Ординаторська

+38 (089)  –  –

Стаціонар

Кількість ліжок 60

Педіатричне відділення

Про відділення

Розташоване на 2 поверхах 4х поверхової будівлі. Відділення забезпечене  медичним обладнанням, меблями  та матеріалами, м’яким  інвентарем та технічними засобами в повному обсязі. Оснащене централізованою подачею кисню. Проведений капітальний ремонт. Палати на  1-2 ліжка. Створені всі умови для комфортного перебування матері та дитини.

Педіатричне відділення

Функції та завдання відділення

Надає високоспеціалізовану ургентну та планову медичну допомогу дітям  з соматичною, неврологічною, ЛОР патологією , з захворюваннями шлунково-кишкового тракту, органів черевної порожнини у цілодобовому режимі. Обсяг та якість медичної допомоги пацієнтам забезпечується згідно з клінічними протоколами надання медичної допомоги. Відділення співпрацює з кафедрою дитячої хірургії НУОЗ України ім. П.Л. Шупика. Представником кафедри є доцент, кандидат медичних наук, дитячий хірург, лікар вищої категорії Гончар В.В.

За час співпраці розроблений та втілений комплекс реабілітаційно-лікувальних заходів для хворих , які перенесли оперативні втручання на органах черевної порожнини.

Широко впроваджені сучасні методи обстеження, лікування та реабілітації у хворих з вадами розвитку кишечника, невральної трубки, у яких є розлади роботи тазових органів. В відділенні лікуються діти з різних регіонів України. Після проведеного оперативного лікування,  симетрилізація інервації промежини , в відділенні проводиться комплексна реабілітаційно-відновна терапія,  яка допомогла відновити втрачені функції, покращити якість життя , одужати дітям.

Педіатричне відділення

Положення відділення

Відділення у своїй діяльності керується діючими нормативними актами, що регламентують роботу закладів охорони здоров’я та наказами Міністерства охорони здоров’я, управління охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації.

Медперсонал відділення

Завідувач відділення

Ткаченко Ірина Миколаївна

лікар педіатр
вища категорія
досвід роботи 38 років

Лікарі відділення

Лубковська Віра Сергіївна

лікар педіатр
вища категорія
досвід роботи 39 років

Старша медсестра

Курило Ірина Іванівна

сестра медична
вища категорія
сестринська справа
досвід роботи 39 років

Наш блог