Про лікарню

Поліклініка, поліклінічні підрозділи, параклінічні підрозділи, стаціонарні підрозділи, пологовий будинок, дитяча поліклініка, адміністрація

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «БРОВАРСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ» ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Лікувально-профілактичний заклад охорони здоров’я, який належить і управляється громадою, спрямований на надання місцевого доступу до високоякісної медичної допомоги людям і підприємствам Броварської громади.

Броварська багатопрофільна клінічна лікарня обслуговує населення м. Бровари та Броварського району.

Здобутки попередніх поколінь медичних працівників у розбудові броварської лікарні стали основою для злагодженої, продуктивної, плідної, якісної  роботи всього колективу медпрацівників лікарні. У допомоги населенню м. Броварів та Броварського району, покращенню умов перебування пацієнтів, хворих у лікарні під час лікувально-профілактичних заходів, покращення умов праці персоналу лікарні.

Комунальне некомерційне підприємство «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» надає послуги вторинної спеціалізованої медичної допомоги населенню Броварської об’єднаної територіальної громади та громад Великодимерської, Зазимської, Калинівської та Калитянської селищних рад.

Основні напрямки роботи:

  • медична практика;
  • надання пацієнтам вторинної спеціалізованої стаціонарної, консультативної, амбулаторно-діагностичної, невідкладної медичної допомоги в стаціонарних та амбулаторних умовах;
  • створення умов, необхідних для забезпечення доступної та якісної медичної допомоги населенню, організації належного управління внутрішнім лікувально-діагностичним процесом та ефективного використання майна та інших ресурсів підприємства;
  • забезпечення в повному обсязі висококваліфікованої стаціонарної та амбулаторної допомоги, своєчасне дослідження, лікування та реабілітація стаціонарних та амбулаторних хворих;
  • покращення показників здоров’я населення;
  • впровадження новітніх технологій в лікувально-діагностичний процес;
  • медичне обслуговування за договорами відповідно до Програми медичних гарантій;
  • здійснення комплексу заходів з профілактики захворювання населення.

Заклад обслуговує 187 тис. населення.

В закладі працює 1205 працівників, з них лікарі 287 осіб, медичні сестри 425, молодший медичний персонал і інший 493.

У Лікарні розгорнуто 862 ліжка (692 дорослі ліжка, 170 дитячі). За 10 місяців 2022 року проліковано 12338 пацієнтів, із них дітей 1502.

Благодійні внески

Найменування юридичної особиКНП «БРОВАРСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ»
Код ЄДРПОУ юридичної особи01994497
№ рахункуUA133510050000026000878846031
Назва банкуАТ “УКРСИББАНК”

Ми дбаємо про вас

Поліклініка

Багатопрофільний медичний заклад вищого рівня акредитації має змогу провести комплексне, якісне обстеження пацієнта.

Відділення

Отримання необхідної медичної допомоги для лікування різних захворювань при цілодобовому перебуванні в лікарні.

Дитяча лікарня

Надання дітям у повному обсязі кваліфікованої стаціонарної та консультативно-поліклінічної медичної допомоги.

0 Пацієнтів за 2023 рік
0 Відділення та центри
0 Лікарів
0 Медичний персонал
0 Кількість ліжок

Діяльність закладу

 Вторинна (спеціалізована) медична допомога – медична допомога, що надається в амбулаторних або стаціонарних умовах лікарями відповідної спеціалізації (крім лікарів загальної практики – сімейних лікарів) у плановому порядку або в екстрених випадках і передбачає надання консультації, проведення діагностики, лікування, реабілітації та профілактики хвороби, травм, отруєнь, патологічних і фізіологічних (під час вагітності та пологів) станів; направлення пацієнта відповідно до медичних показань для надання вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги з іншої спеціалізації або третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги.

 Третинна (високоспеціалізована) медична допомога – медична допомога, що надається в амбулаторних або стаціонарних умовах у плановому порядку або в екстрених випадках і передбачає надання консультації, проведення діагностики, лікування хвороб, травм, отруєнь, патологічних станів, ведення фізіологічних станів (під час вагітності та пологів) із застосуванням високотехнологічного обладнання та/або високоспеціалізованих медичних процедур високої складності; направлення пацієнта відповідно до медичних показань для надання вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги або третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги з іншої спеціалізації.

Матеріально-технічне забезпечення КНП «БРОВАРСЬКА  БАГАТОПРОФІЛЬНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ» дає можливість для проведення складних та надскладних операцій.

Ефективна, правильно побудована система підготовки та підвищення кваліфікації персоналу сприяє адаптації та розвитку співробітників, підвищенню їх внеску в досягнення цілей і завдань. Регулярно проводяться тренінги, курси по підвищенню кваліфікації. Наш медичний персонал приймає участь у міжнародних медичних форумах, отримують гранти і є учасниками міжнародних конкурсів.

Юридичная інформація

Повна назва: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «БРОВАРСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ» ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Скорочена назва: КНП «БРОВАРСЬКА  БАГАТОПРОФІЛЬНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ» або КНП «БРОВАРСЬКА  БКЛ»

Адреса: вул. Тараса Шевченка, 14
вул. Ярослава Мудрого, 47 Центр “Дитяча лікарня”
м. Бровари, Київська обл., Україна, 07400

Код ЄДРПОУ 01994497

Основний вид діяльності 86.10 Діяльність лікарняних закладів

Директор: Багнюк Валентин Віталійович

На території КНП «БРОВАРСЬКА  БАГАТОПРОФІЛЬНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ» розташований клініко-діагностичний центр (поліклініка), терапевтичний корпус, хірургічний корпус, пологовий будинок, адміністративний корпус, також господарча частина і харчоблок.

За адресою вул. Ярослава Мудрого, 47, знаходиться Центр “Дитяча лікарня”, на території якого знаходиться дитяче консультативно-діагностичне відділення (поліклініка), педіатричне відділення, інфекційне відділення.

За цим посиланням можна перевірити достовірність наданої інформації

Історія закладу

Першим і єдиним лікарем у Броварах у 1904 році був Ісаак Фельдман, який одночасно виконував обов’язки і терапевта, і хірурга, і акушера-гінеколога, і невропатолога. У 1911 році земство збудувало амбулаторію, де вже працювало три фельдшери.

З 20-х років почала розширюватись мережа медичних установ. У 1926 р. у приміщенні амбулаторії був організований стаціонар на 10 ліжок, а через 2 роки їх кількість збільшилась до 25. Завідував лікарнею І.Л. Фельдман. Під час німецької окупації медичні установи були зруйновані.

Будівництво сучасного медичного містечка по вул. Тараса Шевченка, 14 завершено в 1970 році. Було побудовано типовий корпус поліклініки на 250 відвідувань за зміну.

В 1975 році міська та районна ради вирішують побудувати терапевтичний корпус на 240 ліжок. В 1977 році корпус був введений в експлуатацію.

В 1979 році було введено в дію новозбудований корпус пологового будинку.

В 1991 році закінчено будівництво і введено в дію дитячу лікарню окремо від дорослої лікарні.

В 2011 році завершено будівництво нової будівлі поліклініки на 1200 відвідувань в зміну із денним стаціонаром на 30 ліжок. З введенням в дію нового закладу значно зріс об’єм медичної допомоги населенню.

Більшість корпусів закладу було збудовано в радянські часи, тому постійно проводиться робота по підвищенню комфорту перебування пацієнтів та робочого персоналу згідно з європейськими стандартами.

В грудні 2017 року Рішенням міської ради від 21.12.2017 № 816-36-07 “Про реорганізацію шляхом перетворення комунального закладу «Броварська центральна районна лікарня» в комунальне некомерційне підприємство «Броварська багатопрофільна лікарня» Броварської районної ради та Броварської міської ради”.

В квітні 2021 року Рішенням міської ради від 27.04.2021 року № 154-06-08 змінити назву Комунального некомерційного підприємства «БРОВАРСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ» БРОВАРСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» на: повна назва Підприємства – «КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «БРОВАРСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ» ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ; скорочене  найменування  Підприємства – КНП «БРОВАРСЬКА  БАГАТОПРОФІЛЬНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ».

На сьогодні КНП «БРОВАРСЬКА  БАГАТОПРОФІЛЬНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ» є потужним медичним закладом на 862 ліжка, які забезпечують медичне обслуговування населення м. Броварів та Броварського району.

В наш час існує велика кількість різноманітних приватних ліцензованих медичних закладів з високим рівнем надання якісних медичних послуг різного профілю. Але, слід відзначити, що поза конкуренцією є державні медичні установи. Кожен у своєму житті не однократно звертався до державних медичних закладів, які є еталонними у наданні медичних послуг. Наш медичний персонал є затребуваним в приватних та державних медичних установах України та світу.

Партнери

Броварська громада
Міністерство охорони здоров’я України
Національна служба здоров’я України
ТОВ “Ілайф”
Master Бюджетні установи

КНП «БРОВАРСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ»

надає медико-санітарну допомогу вторинного та третинного рівня