Подяка від пацієнта

Почуття подяки – це здатність цінувати те добре, що роблять нам інші і висловлювати це. В античності благодарность трактувалася як чеснота і пов’язувалася з справедливістю. Подяка – це не тільки почуття, а емоційно-логічне явище, коли почуття виникають на основі певних думок. Тому, якщо людина не вважає за потрібне відчувати почуття подяки за що-небудь до кого-небудь, то він і не буде його відчувати.

Read More

Відділення трансфузіології та клітинної терапії – ОГОЛОШЕННЯ!

Необхідна підтримка людей, які готові пожертвувати свою плазму після перенесеної хвороби. Ми закликаємо не бути байдужими та допомогти врятувати життя тим, хто наразі перебуває в тяжкому стані в інфекційному відділенні КНІІ «Броварська БКЛ» БРР БМР.

Read More

Чим відділення екстреної медичної допомоги відрізняються від приймальних відділень?

Медична сфера Київщини: керівництво області поцікавилося, як модернізуються лікарнію.
У Вишгородській та Броварській лікарнях побували гості з інспекцією – цікавилися оновленням приймальних відділень лікарень. Про це повідомив голова Київської обласної держадміністрації Василь Володін на своїй Фейсбук-сторінці.

Read More

Як захистити себе та рідних – Офіційний інформаційний портал Кабінету Міністрів України

Щоб уберегти себе та своїх близьких, необхідно чітко дотримуватися відповідних рекомендацій. Не займайтеся самолікуванням і одразу звертайтеся до сімейного лікаря, якщо відчули симптоми захворювання. У цьому розділі ми розкажемо вам про основні засоби профілактики від COVID-19, а також алгоритм дій у разі підозри на коронавірусну хворобу.

Read More

Рішення міської ради від 21.12.2017 № 816-36-07 “Про реорганізацію шляхом перетворення комунального закладу «Броварська центральна районна лікарня» в комунальне некомерційне підприємство «Броварська багатопрофільна лікарня» Броварської районної ради та Броварської міської ради”

Про реорганізацію шляхом перетворення комунального закладу «Броварська центральна районна лікарня» в комунальне некомерційне підприємство «Броварська багатопрофільна лікарня» Броварської районної ради та Броварської міської ради

Read More