Клінічні підрозділи

Інфекційний корпус

Перейти

Перинатальний корпус

Перейти

Терапевтичний корпус

Перейти

Фтізіатричний корпус

Перейти

Хірургічний корпус

Перейти

Інші відділення

Перейти

Розклад роботи

  • Відділення екстреної допомоги

    цілодобово

  • Стаціонарні відділення

    цілодобово

  • Прийом відвідувачів

    08:00 – 20:00

Інфекційний корпус

Інфекційне відділення

Телефон: +380 (4594) 4-89-97

Кількість ліжок: 40

Завідуюча відділенням:
Шульженко Тетяна Петрівна
Лікар-інфекціоніст ІІ категорії

Старша медсестра:
Григор’єва Марія Вікторівна

Перинитальний корпус

Приймальне відділення

1-й поверх Головний вхід в Перинатальний центр

Приймальне відділення: тел. +38(04594) 4-41-72

Гінекологічне відділення

1-й поверх

Телефон: +380 (4594) 4-42-33

Кількість ліжок: 40

Завідуюча відділеням:
Островерха Марія Романівна
Лікар-акушер Вища категорія, Кандидат медичних наук

Лікарі:
Перекопайко Наталія Миколаївна – акушер-гінеколог
Петренко Світлана Вікторівна – акушер-гінеколог
Седляр Сергій Миколайович – акушер-гінеколог

Старша акушер:
Махнач Тетяна Юріївна

Акушерсько-фізіологічне відділення

2-й поверх

Телефон: +380 (4594) 4-42-33

Кількість ліжок: 30

Завідуюча відділеням:
Островерха Марія Романівна
Лікар-акушер Вища категорія, Кандидат медичних наук

Лікарі:
Гончра Костянтин Володимирович – акушер-гінеколог
Дзадзуа Каріна Мерабівна – акушер-гінеколог
Катруша Аліна Вікторівна – акушер-гінеколог
Лубковська Олександра Анатоліївна – акушер-гінеколог
Луковина Ігор Володимирович – акушер-гінеколог
Рябик Олександр Михайлович – акушер-гінеколог
Чернова Олена Віталіївна – акушер-гінеколог

Старша акушер:
Махнач Тетяна Юріївна

Відділення реанімації новонародженних

3-й поверх

Телефон: +380 (4594) 4-41-72

Кількість ліжок:
6 реанімаційних
5 інтенсивного лікування

Завідуюча відділеням:
Аубекерова Юлія Юріївна
Лікар-акушер Вища категорія

Лікарі:
Бандалетова Вікторія Юріївна – лікар неонатолог
Гаврилюк Іван Михайлович – лікар неонатолог
Гороховська Олена Петрівна – лікар неонатолог
Дець Наталія Дмитрівна – лікар неонатолог
Довгаль Ярослав Вікторович – лікар неонатолог
Краснова Юлія Юріївна – лікар УЗД
Куриліна Тетяна Валеріївна – лікар неонатолог
Кучеренко Оксана Миколаївна – лікар неонатолог
Писарєв Андрій Олександрович – лікар неонатолог

Старша акушер:
Махнач Тетяна Юріївна

Відділення паталогії вагітних

4-й поверх

Телефон: +380 (4594) 4-42-33

Кількість ліжок: 30

Завідуюча відділеням:
Островерха Марія Романівна
Лікар-акушер Вища категорія, Кандидат медичних наук

Лікарі:
Аббасова Есміра Рустемівна – лікар УЗД
Бокій Оксана Іванівна – лікар УЗД
Гандзюк Людмила Іванівна – акушер-гінеколог
Чубенко Наталія Олексіївна – акушер-гінеколог

Старша акушер:
Махнач Тетяна Юріївна

Пологові та операційні зали

5-й поверх

Телефон: +380 (4594) 4-41-72

Терапевтичний корпус

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії №2

3-й поверх

Телефон: +380 (4594) 4-31-49

Кількість ліжок: 6

Завідуючий відділеням:
Єфімов Павло Олексійович
Лікар-анестезіолог Перша категорія

Лікарі:
Воронцова Світлана Валеріївна – лікар-анестезіолог
Кирпа Артем Анатолійович – лікар-анестезіолог
Марченко Євген Костянтинович – лікар-анестезіолог
Моцик Сергій Володимирочич – лікар-анестезіолог
Смиковський Микола Миколайович – лікар-анестезіолог
Шипілов Анатолій Миколайович – лікар-анестезіолог

Старша медсестра:
Димченко Лала Ага Юсуфівна

Гастроентерологічне відділення

3-й поверх

Телефон: +380 (4594) 4-41-30

Кількість ліжок: 66

Завідуюча відділеням:
Лавро Світлана Іванівна
Лікар-гастроентеролог Вища категорія

Лікарі:
Дворнік Вікторія Сергіївна – лікар-гастроентеролог
Смиковська Алла Андріївна – лікар-гастроентерролог
Федоренко Оксана Петрівна – лікар-гастроентеролог

Старша медсестра:
Кремець Наталія Олександрівна

Кардіологічне відділення

4-й поверх

Телефон: +380 (4594) 4-41-38

Кількість ліжок: 60

Завідуючий відділеням:
Бабич Іван Йосипович
Лікар-кардіолог Вища категорія

Лікарі:
Григоренко Юлія Михайлівна – лікар-кардіолог
Кравчун Зореслава Миколаївна – лікар-кардіолог
Шаповал Володимир Олексійович – лікар-кардіолог
Юрченко Дмитро Олегович – лікар-кардіолог

Старша медсестра:
Міщенко Людмила Григорівна

Неврологічне відділення

2-й поверх

Телефон: +380 (4594) 4-41-36

Кількість ліжок: 40

Завідуюча відділеням:
Борзенкова Лілія Миколаївна
Лікар-невропатолог Вища категорія

Лікарі:
Бойко Наталя Миколаївна – лікар-невропатолог
Ващенко Олександр Вікторович – лікар-невропатолог
Колісник Катерина Леонідівна – лікар-невропатолог
Матяш Ольга Олексіївна – лікар-невропатолог
Моця Тамара Вареріївна – лікар-невропатолог
Петраш Олександра Станіславівна – лікар-невропатолог
Фесенко Іван Іванович – лікар-невропатолог

Старша медсестра:
Мороз Наталія Василівна

Отоларингологічне відділення

3-й поверх

Телефон: +380 (4594) 4-90-14

Кількість ліжок: 30

Завідуючий відділеням:
Курінний Михайло Григорович
Лікар-отоларинголог Вища категорія

Лікарі:
Кобилянська Ірина Вікторівна – лікар-отоларинголог
Політанський Іван В’ячеславович – лікар-отоларинголог
Скидан Оксана Юріївна – лікар-отоларинголог

Старша медсестра:
Лесенко Галина Володимирівна

Офтальмологічне відділення

2-й поверх

Телефон: +380 (4594) 4-41-36

Кількість ліжок: 30

Завідуюча відділеням:
Белей Світлана Валентинівна
Лікар-офтальмолог Вища категорія

Лікарі:
Філіпова Діана Сергіївна – лікар-офтальмолог

Старша медсестра:
Колеснікова Ірина Віталіївна

Пульмонологічне відділення

3-й поверх

Телефон: +380 (4594) 4-90-14

Кількість ліжок: 50

Завідуюча відділеням:
Ткач Марина Григорівна
Лікар-пульмонолог Вища категорія

Лікарі:
Євтушенко Інна Анатоліївна – лікар-пульмонолог
Калюк Інна Олександрівна – лікар-терапевт

Старша медсестра:
Лесенко Галина Володимирівна

Фтізіатричний корпус

Фтізіатричне відділення (Протитуберкульозне)

Телефон: +380 (4594) 4-41-35

Завідуюча відділенням:
Салинко Юлія Юріївна
Лікар-фтізіатр І категорії

Старша медсестра:
Шаповал Світлана Вікторівна

Хірургічний корпус

Ангіоневрологічне відділення

1-й поверх

Телефон: +380 (4594) 4-86-42

Кількість ліжок: 56

Завідуючий відділеням:
Онопрієнко Олексій Павлович
Лікар-невропатолог Вища категорія, Заслужений лікар України

Лікарі:
Бойко Наталя Миколаївна – лікар-невропатолог
Ващенко Олександр Вікторович – лікар-невропатолог
Колісник Катерина Леонідівна – лікар-невропатолог
Матяш Ольга Олексіївна – лікар-невропатолог
Моця Тамара Вареріївна – лікар-невропатолог
Петраш Олександра Станіславівна – лікар-невропатолог
Тараканова Ольга Володимирівна – лікар-невропатолог
Фесенко Іван Іванович – лікар-невропатолог

Старша медсестра:
Мищенко Тетяна Сергійвна

Анестезіологічне відділення та інтенсивна терапія №1

4-й поверх

Телефон: +380 (4594) 4-90-27

Кількість ліжок: 6

Завідуючий відділеням:
Арутін Володимир Володимирович
Лікар-анестезіолог Вища категорія

Лікарі:
Вінник Ірина Анатоліївна – лікар-анестезіолог дитячий
Гембар Олеся Володимирівна – лікар-анестезіолог
Гуріна Віра Володимирівна – лікар-анестезіолог
Долинська Олена Олексіївна – лікар-анестезіолог
Краєвська Олена Борисівна – лікар-анестезіолог
Кривошлик Олександр Олександрович – лікар-анестезіолог дитячий
Март Микола Миколайович – лікар-анестезіолог дитячий
Матяш Ігор Миколайович – лікар-анестезіолог
Мотовиловець Ольга Валеріївна – лікар-анестезіолог
Рогальський Леонід Петрович – лікар-анестезіолог
Рябий Петро Васильович – лікар-анестезіолог

Старша медсестра:
Горщинська Неля Андріївна

Відділення екстренної невідкладної спеціалізованої допомоги

1-й поверх, Приймальне відділення

Телефон: +380 (4594) 4-41-34

Кількість ліжок: 5

Завідуючий відділеням:
Лавриненко Сергій Вікторович
Лікар-ортопед-травмотолог Вищої категорії

Лікарі:
Ріос Ріос Хорхе Вісентейович – лікар-терапевт
Шкот Сергій Петрович – лікар приймальної палати
Чорний Сергій Іванович – лікар приймальної палати
Булгаков Олег Вячеславович – лікарортопед-травматолог
Коробка Олександр Ігорович – лікар-терапевт
Малицька Іванна Вікторівна – лікар-терапевт
Король Олена Олександрівна – лікар приймальної палати
Дятлова Віра Павлівна – лікар приймальної палати
Мартинюк Тетяна Василівна – лікар-терапевт

Старша медсестра:
Ступаківська Наталія Степанівна

Травмотологія, ортопедична реабілітація та нейрохірургія” (Центр “ТОРН”)

3-й поверх

Телефон: +380 (4594) 4-91-17

Кількість ліжок: 80

Завідуючий відділеням:
Бородін Дмитро Володимирович
Лікар-ортопед-травматолог Вищої категорії

Лікарі:
Борзенков Сергій Іванович – лікар-нейрохірург
Бородіна Світлана Анатоліївна – лікар-фізіотерапевт
Ганич Євген Миколайовия – лікар-нейрохірург
Дорофєєв Євген Олегович – лікар-ортопед-травматолог
Доценко Андрій Олександрович – лікар-ортопед-травматолог
Дуб Ігор Григорович – лікар-ортопед-травматолог дитячий
Зраітель Ярослав Анатолійович – лікар-ортопед-травматолог
Ковалевський Дмитро Олегович – лікар-ортопед-травматолог
Пантась Володимир Васильович – лікар-ортопед-травматолог
Повх Владислав Ігорович – лікар-ортопед-травматолог

Старша медсестра:
Вороніна Ірина Григорівна

Урологічне відділення

4-й поверх

Телефон: +380 (4594) 4-91-18

Кількість ліжок: 50

Завідуючий відділеням:
Волчанський Василь Володимирович
Лікар-уролог Вищої категорії

Лікарі:
Багнюк Віталій Валентинович – лікар-уролог

Старша медсестра:
Ткач Тетяна Іванівна

Хірургічне відділення

2-й поверх

Телефон: +380 (4594) 4-42-44

Кількість ліжок: 85

Завідуючий відділеням:
Коляда Володимир Степанович
Лікар-хірург Вища категорія, Заслужений лікар України

Лікарі:
Вірич Сергій Евгенійович – лікар-хірург
Гамалій Олександр Володимирович – лікар-хірург
Головко Андрій Григорович – лікар-хірург
Грицай Олександр Володимирович – лікар-хірург
Девлиш Микола Петрович – лікар-хірург
Дроценко Андрій Андрійович – лікар-хірург
Кароль Іван Вікторович – лікар-онкохірург, лікар-хірург
Коробко Сергій Вікторович – лікар-хірург
Котілєвський Борис Юрійович – лікар-хірург, хірург дитячий
Курченко Максим Андрійович – лікар-хірург
Ткач Анатолій Васильович – лікар-хірург
Чорней Ігор Іванович – лікар-хірург

Старша медсестра:
Лавріненко Броніслава Августівна

Відділення екстренної невідкладної допомоги

Відділення екстренної невідкладної спеціалізованої допомоги

1-й поверх, Приймальне відділення

Телефон: +380 (4594) 4-41-34

Кількість ліжок: 5

Завідуючий відділеням:
Лавриненко Сергій Вікторович
Лікар-ортопед-травмотолог Вищої категорії

Лікарі:
Ріос Ріос Хорхе Вісентейович – лікар-терапевт
Шкот Сергій Петрович – лікар приймальної палати
Чорний Сергій Іванович – лікар приймальної палати
Булгаков Олег Вячеславович – лікарортопед-травматолог
Коробка Олександр Ігорович – лікар-терапевт
Малицька Іванна Вікторівна – лікар-терапевт
Король Олена Олександрівна – лікар приймальної палати
Дятлова Віра Павлівна – лікар приймальної палати
Мартинюк Тетяна Василівна – лікар-терапевт

Старша медсестра:
Ступаківська Наталія Степанівна

Відділення трансфузіології

Відділення трансфузіології та клітинної терапії

2-й поверх, Адміністративний корпус

Телефон: +380 (4594) 4-40-94, +380 (98) 026-36-00

Завідуючий відділенням:
Перевезенцев Андрій Сергійович
Лікар-трансфузіолог І категорії

Старша медсестра:
Мехед Вікторія Володимирівна

Центр гемодіалізу

Центр гемодіалізу

1-й поверх, Клініко-діагностичний центр

Телефон: +380 (4594) 4-41-94

Кількість ліжок: 9

Завідуючий відділенням:
Шень Андрій Анатолійович
Лікар-нефролог Вищої категорії

Лікарі:
Багнюк Віталій Валентинович – лікар-уролог
Денова Лідія Данилівна – лікар-нефролог
Марченко Євген Костянтинович – анастезіолог
Ротова Світлана Олексіївна – лікар-нефролог

Старша медсестра:
Стус Ганна Володимирівна

Паталогоанатомічне відділення

Паталогоанатомічне відділення (МОРГ)

Телефон: +380 (4594) 4-92-21

Завідуючий відділенням:
Станков Сергій Васильович
Лікар-паталогоанатом ІІ категорії

Лікарі:
Зволь Габрієлла Хассанівна – лікар-паталогоанатом

Старша медсестра:
Маслак Людмила Іванівна